LIST MOTYWACYJNY WZÓR LISTU MOTYWACYJNEGO

Telepraca
Niezbędnik:
CV czyli życiorys
Praca oferty pracy - list motywacyjny
Przygotowanie do pracy - rozmowa kwalifikacyjna
Praca dla studentów i nie tylko - jak szukać pracy porady.
Zatrudnienie w Unii Europejskiej
System Urzędów Pracy
System Urzędów Pracy
Oferty pracy:

Praca na Google dobre oferty, dodaj swoje cv, sprawdź czy jest praca dla ciebie zabacz więcej...
List motywacyjny sprzedawca...
List motywacyjny wzór nr 1
Przykład Listu motywacyjnego
Wrocław, dnia 10 lipca 2000
Anna Krajewska
ul. Szuwarowa 112/6
53-648 Wrocław
tel. 345-078
e-mail: anna@nex.com.pl 
Pierre Petitte
Parapluie Polska
ul. Jogurtowa 8/12
53-652 Wrocław
     Szanowny Panie,
     Jestem zainteresowana pracą w Parapluie Polska na stanowisku Asystentka Prezesa Zarządu. Ofertę otrzymałam z Biura Karier w dniu 30 czerwca 1999 roku.
     Odkąd rok temu rozpoczęłam naukę języka francuskiego, moim celem stała się praca, która pozwoliłaby wykorzystać i rozwijać kompetencje językowe oraz wiedzę na temat kultury franucskiej. Dlatego właśnie informacja o otwarciu w Polsce filii Firmy Parapluie przykuła moją uwagę i wzbudziła duże zainteresowanie. Ogromne znaczenie dla mnie, jako geografa z wykształcenia, ma również fakt, że Parapluie tyle troski i uwagi poświęca dbałości o ochronę środowiska.
     Jako pracownik jestem lojalna, ponadto umiem skoncentorwać się na najistotniejszych sprawach i zawsze znaleźć zadowalające rozwiązanie. Stąd moje przekonanie, że posiadam wszystkie umiejętności i predyspozycje wymagane od osoby zajmującej stanowisko Asystentki Prezesa Zarządu. Jestem dokładna i odpowiedzialna, a praktyki w Biurze Usług Turystycznych potwierdziły, że potrafię również dobrze zorganizować sobie pracę.
     W wypełnieniu powierzonych mi obowiązków z całą pewnością pomocna byłaby dobra znajomość języka angielskiego i obsługi komputera.
     Chciałabym dodać, że jestem dyspozycyjna, a perspektywa częstych wyjazdów czyni tę pracę jeszcze bardziej interesującą.
     Z przyjemnością zaprezentuję szerzej swoją osobę podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem,
[ odręczny podpis ]
Anna Krajewska
Auto komis Oferty mieszkań Ogłoszenia drobne Praca za granicą Tanie noclegi Anonse towarzyskie Darmowe galerie Własny e-biznes Darmowe ulotki www Web templates Darmowe strony Baza stron www Darmowe konta www Ranking stron Wymiana linków Link exchange Wzory pism i umów Baza firm Katalog artykułów
List motywacyjny wzór nr 2
Gdańsk, dn. ............. r.
[Imię i nazwisko kandydata]
ul. Adama Mickiewicza 15/34
00-725 Przemyśl
tel. 0-22 546 78 98
[Nazwa firmy]
ul. Bernardyńska 23
37-700 Kraków

Szanowni Państwo,
Biorąc pod uwagę Państwa ugruntowaną pozycję na rynku doradztwa personalnego oraz doświadczenie w realizacji zleceń rekrutacyjnych wielu renomowanych firm, zdecydowałem się na przesłanie Państwu moich dokumentów aplikacyjnych.
Jestem zainteresowany ofertami pracy na stanowisku [nazwa stanowiska]/ w dziale [nazwa działu]/ w branży [nazwa branży]. Moje doświadczenie zawodowe, zdobyte podczas pracy w firmach o międzynarodowym zasięgu, obejmuje m.in. kierownicze stanowiska w działach [nazwa działu 1] i [nazwa działu 2]. Sądzę, że moja wiedza, dotychczasowe doświadczenia oraz bardzo dobra znajomość języków: angielskiego
i francuskiego, ugruntowana studiami za granicą, okażą się dodatkowymi atutami. Jestem osobą posiadającą bardzo dobre predyspozycje do pracy na kierowniczym stanowisku. Cechuje mnie odporność na stres, stanowczość oraz łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi. Mam ustabilizowaną sytuację rodzinną, co pozwala mi na częste wyjazdy służbowe i czyni ze mnie osobę dyspozycyjną.
Chciałbym kontynuować swoją karierę zawodową w renomowanej firmie branży [nazwa branży], która dałaby mi możliwość rozwoju i pozwoliła na zaspokojenie moich ambicji zawodowych. Mam nadzieję, że za Państwa pośrednictwem otrzymam interesujące oferty pracy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu [numer telefonu]. Z przyjemnością wezmę udział w spotkaniu
Z poważaniem
[Podpis kandydata]
© 2005 I.K. All rights reserved.